444 34 97 / Türk Hava Yolları Uçak Bileti - En Uygun Uçak Biletleri

Uçak Biletinizi Sorgulayın

Ara
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
 • flight_takeoff

  Mardin'e uçak seferi müjdesi
  mardin havaalanı ile ilgili görsel sonucu
   
  Mardin Havalimanından her gün Ankara’ya bir sefer yapan Türk Hava Yolları, TBMM İdare Amiri olan Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın girişimleriyle sefer sayısını dört gün için ikiye çıkardı. Mardin'de tek uçuş seferinden dolayı çoğu zaman Diyarbakır başta olmak üzere komşu illere gitmek zorunda kalan Mardinlilerin uzun süredir dillerinden düşürmediği sefer sayısının artırılması talebini THY Genel Müdürüne ulaştıran Mardin Milletvekili Bölünmez Çankırı aldığı olumlu cevabı Mardinlilerle paylaştı. Turizm kentine daha çok uçak seferlerinin yapılması için görüşmelerinin devam edeceği bilgisini veren Ceyda Bölünmez Çankırı, yeni uçak seferi ile birlikte hem Mardinlilerin Ankara'ya gidip gelmek için rahat bir nefes alacağını hem de kente gelecek turist sayısının da artacağını söyledi.
   
  Bölünmez Çankırı, “Özellikle yaz aylarında yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Mardin'imizde, Ankara'dan uçak seferlerimiz yetersiz kalıyordu. THY tarafından Esenboğa Havalimanı merkezli uçak seferlerini ikiye çıkaracak. Daha önce günde tek sefer olan Ankara-Mardin haftanın dört günü olmak üzere ikiye çıkarılmış oldu. Yeni uçak seferleri Mardin'imize hayırlı olsun.”dedi. Sefer sayısının Haftanın dört günü için ikiye çıkarılası ile uçak bilet fiyatlarının de ucuzlaması bekleniyor. Son bir hafta 10 gün içerisinde bilet almak zorunda kalan Mardinliler 300-400 TL gibi fiyatlarla uçağa binmek zorunda kalıyordu.
  grade
 • flight_takeoff

  THY Uçak Bileti En Uygun Burada

  Sadece ülkemizin değil dünyanın önde gelen havayolu şirketi olan Türk hava yolları gerçekten kaliteli bir uçuş için çok önemli imkânlara sahip. Esasında pek çok yolcunun doğru tercihi ile birlikte güvenilir uçuş için bu havayolu şirketinin temsil ettiğini görüyoruz. Sayfalarımızda THY uçak bileti sizin için en uygun şartlarda sunulmaktadır. Sizin için fırsat yaratacak aynı zamanda bütçenizi çok yormayacak seçenekler için sayfalarımızdan yardım almanız gerekiyor. 7/24 size hizmet veren ve erken rezervasyon konusunda avantaj sağlayan firmamız ödeme seçenekleri konusunda da gerçekten size yardımcı olmaya devam ediyor. 

  Tüm Türkiye ‘ ye Ekonomik Uçuşun Adresi bilet11.com
  Güvenilir ve sağlıklı bir şekilde rezervasyon için sayfalarımız size gereken desteği veriyor. Pek çok yere güvenli uçuş için doğru adresiniz iş başında ve size yardımcı olmaya hazır. Ülkenin her yerine hatta yurt dışına güvenli uçuş için bilet11.com desteği alarak biletinizi en uygun koşullarda tedarik edebilirsiniz. Son derece güvenilir ve sağlıklı bir şekilde yolculuk yapmak için şans sizden yana. Gözde ve güvenilir havayolu şirketleri ile irtibat halinde olan şirketimiz size gereken desteği her zaman verecek. Firmamızı tercih etmek sizin için gerçekten avantajlı bir seçenek den yararlanmak anlamına gelecek. Gelişmiş havalimanı projeleri ve havalimanında alınan üst düzey hizmetler ile beraber bu hizmetlerin devamını uçakta bekleyebilirsiniz. 
  grade
 1  
İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit