Almanya Uçak Bileti
Anasayfa Almanya Uçak Bileti

Almanya Uçak Bileti

Almanya Uçak Bileti

 
Asıl ismi Almanya Federal Cumhuriyeti olan Almanya 357 bin metrekare yüz ölçümüne sahip büyük bir ülkedir. Amerika Birleşik Devletleri’nden sonra dünyanın en popüler ikinci göç destinasyonudur. Uzun ve köklü tarihi boyunca pek çok küçük krallık olarak Batı Avrupa’da hüküm süren ülke 1871 yılında ulusal birliğini sağlamıştır. Bu krallıkların her biri döneminde önemli sanat patronu ülkeler oldukları için Almanya, Avrupa kültür medeniyet tarihine özellikle müzik ve felsefe alanında büyük katkılar yapmıştır. Almanya’nın 69’lu ve 70’li yıllar boyunca yürüttüğü misafir işçi uygulamasından ötürü nüfusunun Almanlardan sonraki en önemli etnik bileşeni Türklerdir.

Almanya'nın Önemli Şehirleri

Münih Uçak Bileti
 
Almanya’nın hangi şehri en iyi ekonomik şartları sunuyor? Yapılan bir araştırmaya göre bu kategorinin en üst sırasında yıllardan beri Münih var. BMW gibi dünya devi bir otomobil markasının da aralarında bulunduğu çok sayıda büyük şirketin Münih'te kurulmuş olması bunun en büyük nedenlerinden biri. İyi altyapıya sahip olması ve yüksek yaşam standartları sunması en önemli özellikleri.
 
Wolfsburg Uçak Bileti
 
Aşağı Saksonya Eyaleti'nde bulunan Wolfsburg şehri kesinlikle güzelliğiyle ünlü değil. Fakat kent otomobil üretiminde ön sıralarda yer alıyor. Volkswagen firmasının merkezi 124 bin nüfuslu bu şehirde bulunuyor. Celebitarık kadar bir alanı kaplayan şirket, neredeyse Wolfsburg’ta yaşayan herkese istihdam imkânı sunuyor.
 
Ingolstadt Uçak Bileti
 
Wolfsburg gibi, Bavyera’da bulunan Ingolstadt da otomobil endüstrisi için önemli bir şehir. Audi şirketinin bulunduğu bu kent hem güçlü ekonomisiyle hem de büyüme rakamları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Şehirde işsizlik oranı düşük, kazançlar ise yüksek. Şehirde kişi başına yılda ortalama 50 bin euroluk kazanç düşüyor. Bu Almanya ortalamasının üstünde.
 
Erlangen Uçak Bileti
 
Erlangen’in nüfusunun yüzde 3’ünden daha azı sosyal yardıma muhtaç. Bu Almanya’daki en düşük oran. Sebebi ise Bavyera’da bulunan bu şehrin eğitim düzeyinin oldukça yüksek olması. Erlangen’deki öğrencilerin yaklaşık üçte ikisi Almanya’nın orta öğretim sistemindeki en yüksek lise diplomasıyla ya da benzerleriyle mezun oluyor. Şehir halkının üçte biri ise üniversite diplomasına sahip.
 
Stuttgart Uçak Bileti
 
Listenin beşinci sırasında Baden Württemberg Eyaleti'nin başkenti Stuttgart var. Şehir yaratıcı bir ruha sahip. 100 bin kişiye 1300 patent düşen bu kenti, Almanya’nın en yaratıcı şehri olarak tanımlamak yanlış olmaz. Yıllardan beri gelişmekte olan bölgede, otomobil markaları Mercedes ve Porsche ile mühendislikte ve elektronikte öncü Bosch gibi firmalar önemli istihdam kaynakları.
 
Almanya Uçak Bileti
 
 
Almanya uçak biletleri en uygun fiyatlarla online-ucak-bileti.com'da.Sizlerde 444 34 97 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize bağlanarak yurt dışına 49.99€ başlayan fiyatlarla seyahat edebilir; online-ucak-bileti.com  farkıyla ucuza uçmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

6 Aralık 2017 Çarşamba 11:08:55

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit