Amerika Uçak Bileti
Anasayfa Amerika Uçak Bileti

Amerika Uçak Bileti

 
Amerika Birleşik Devletleri Uçak Seferleri
 
Amerika Birleşik Devletleri 9,8 milyon kilometrekare yüzölçümüyle dünyanın toprak olarak en büyük ülkeleri arasında yer almaktadır. Dünyanın en popüler göç destinasyonu olan ülke, çok sayıda kültürü de içinde barındırmaktadır. Çin ve Hindistan’ın ardından gelerek dünyanın en kalabalık ülkesi konumunda olan Amerika, 50 eyaletten ve bir federal bölgeden oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir. Amerika federal bölgesi ise Washington DC’dir. 48’i bir arada, diğeri ikisi Hawaii Adaları ve Alaska’dan oluşan eyaletlerin kendi yasalarını yapma ve yönetme hakları vardır. Ülkenin resmi kuruluş tarihi 4 Temmuz 1776'dır.
 
ABD Önemli Şehirleri
 
New York Uçak Bileti
 
New York, Amerika Birleşik Devletleri'nin en kalabalık şehri ve dünyanın en kalabalık metropolitan alanlarından New York metropolitan bölgesinin merkezidir. Uluslararası uçuşların yapıldığı New York Newark havaalanı en çok kullanınan havalimanıdır.
 
New York'ta yer alan havalimanları: 
New York Newark havaalanı
New York John F Kennedy havaalanı
New York LaGuardia havaalanı
Stewart International havaalanı
 
 
Los Angeles Uçak Bileti
 
Los Angeles Amerika Birleşik Devletleri'nın Kaliforniya eyaletinin en kalabalık ve ABD'nın New York'tan sonra ikinci en kalabalık şehridir. Turistik açıdan önemli bir şehir olan Los Angeles'ın uluslararası havalimanı önemli bir limandır. 
 
 
Chicago Uçak Bileti
 
Chicago, Amerika Birleşik Devletleri'nin nüfus bakımından (2010 yılı sayımına göre nüfusu 2,695,598) en büyük üçüncü şehridir. Illinois eyâletinde Michigan Gölü'nün güneybatı kıyısında yer alır. 1833 yılında kurulan şehir, 1885 yılında ilk gökdelenin bu şehirde yapılması ile de tarihe geçmiştir. Ünlü Sears Kulesi (110 katlı) bu şehirdedir. Göle nazır olan şehir merkezinde gökdelenin ve renkli sokakların yanı sıra, çeşitli kanatlı hayvan türlerinin esenlik içinde rahatsız edilmeden yaşadıkları park ve bahçeler yer almaktadır.
 
Houston Uçak Bileti 
 
Houston, Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük dördüncü, Teksas eyâletinin en büyük şehri olan kent. 1600 kilometrekare alana kurulu olan kentin 2010 sayımına göre 2,099,451 kişi nüfusu vardır. Houston 1836 yılında kurulmuştur. 
 
San Diego Uçak Bileti
 
San Diego, Güney Kaliforniya'da ABD ile Meksika sınırında bir sahil şehridir. Şehir sınırları içindeki nüfusu Kaliforniya'nın 2., ABD'nin ise 9. en büyük şehridir. 
 
ABD Uçak Bileti
 
ABD uçak biletleri en uygun fiyatlarla online-ucak-bileti.com'da.Sizlerde 444 34 97 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize bağlanarak yurt dışına en uygun fiyatlarla seyahat edebilir; online-ucak-bileti.com farkıyla ucuza uçmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

6 Aralık 2017 Çarşamba 11:55:07

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit