Fransa Uçak Bileti
Anasayfa Fransa Uçak Bileti

Fransa Uçak Bileti

Dünyanın en güzel ülkelerinin başında gelen Fransa'ya uçak bileti satın almak için 44 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu telefon numaralarını ücretsiz arayabilirsiniz.

 
Aşkın, modanın ve sanatın ülkesi Fransa, her yıl milyonlarca ziyaretçisine ev sahipliği yapar. Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi ve Notre Dame Katedrali gibi önemli tarihi yerlere ve yapıtlara ev sahipliği yapan Fransa, kentleri ile bütünleşmiş bir ülkedir. Aşıkların kenti Paris, her yıl milyonlarca ziyaretçisine duygu dolu anlar yaşatır. 
 
Marsilya, Nice ve Lyon gibi önemli turistik kentlere sahip olan Fransa, tarihi yapıları ve doğası ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatır. Üniversite kenti olarak bilinen Nancy, her yıl yurt dışından gelen binlerce öğrenci ve akademisyeni ağırlar. Kültür ve medeniyeti bir arada tutan Montpellier; meydanları, kafeleri ve orta çağdan kalma yapıları ile adeta bir tarih kenti olma özelliğine sahiptir. Hemen hemen her köşesinde görkemli ve tarihi çeşmeler görebileceğiniz Provence kenti, Fransa’nın gözde restoranlarına ve mimari eserlerine ev sahipliği yapar. Fransa’nın restoranlarında sıklıkla karşılaşacağınız makaron ve kruvasan ülkenin meşhur yemekleri olarak bilinir. Kentte ulaşım, trenler ve otobüsler ile kolaylıkla sağlanır. Gezdiğiniz her kentte bulunan kaliteli oteller, lüks mağazalar ve restoranlar ile Fransa sizlere keyifli bir tatile imkanı sunar.
 
Paris (Aşıklar Şehri)
 
Paris’i nasıl tanıtabiliriz? Romantik şehir, modanın başkenti ve ışık şehri olarak da bilinen Paris, belki de dünyada en fazla tarihi cazibe merkezine ev sahipliği yapıyor ve kesinlikle ziyaret edilmesi gereken şehirler arasında yer alıyor.
 
 
Eiffel Kulesi, Louvre, Notre Dame, Sacre Coeur, Arc de Triomphe ve daha birçoğu şehrin içinde bulunan ve şehrin hemen dışında yer alan Versailles gibi yerler göz önünde bulunduğunda Paris’teki görülmesi gereken yerler listesi sonsuza kadar uzanacak gibi durur. Görülmesi gereken turistik yerler bu kadar fazla sayıda ve son derece büyük olduğunda (Louvre’un tamamını görmek birkaç gün sürebilir), ziyaretinizden önce bir eylem planı hazırlamak yararlı olur. Seçkin yemek ve şaraplar açısından dünyanın başkenti sayılabileceğine ve alışveriş imkânlarının da son derece fazla olduğuna değinmedik bile…
 
Paris’i farklı kılan ve onun romantik imajını veren şey, aslında çok büyük bir şehir olmasında rağmen pek çok orta boyuttaki şehirden daha samimi bir his yaratan küçük büyüleyici semtlerden oluşması. Böylece büyük şehrin içinde bir anlamda tatlı bir köy yaşamı sunuyor.
 
Fransa'nın Önemli Şehirleri

Paris Uçak Bileti

Fransa'nın Başkenti olan Paris'te 3 tane havalimanı bulunamtadır. Günün her saati Paris'e yüzlerce uçuş gerçekleşmektedir. İşte Paris Uçak Bileti alarak Paris'te gidebileceğiniz havalimanları;

  • Paris Beauvais Havaalanı
  • Paris Charles de Gaulle Havaalanı
  • Paris Orly Havaalanı

Paris Charles de Gaulle Havalimanı

Fransa'nın ve Dünyanın en büyük Uluslararası Havaalanları arasında yer alan Paris Charles de Gaulle havaalanı (CDG) her yıl milyonlarca yolcuya hizmet vermektedir. Paris Paris Charles de Gaulle havaalana İstanbul'dan her gün karşılıklı olarak 10'a yakın sefer düzenlenmektedir. Paris Charles de Gaulle havaalana Türk Hava Yolları ve Air France Hava Yolları'nın direk uçuşları gerçekleşmektedir. Paris Charles de Gaulle havaalanı uçak biletinizi Online Uçak Bileti sitesinden yada 444 34 97 nolu çağrı merkezi telefonu arayarak satın alabilirsiniz.  

Paris Orly Havaalanı Uçak Bileti

Fransa'nın Başkenti Paris'in ikinci önemli uçuş merkezi olan Paris Orly Havaalanı'na İstanbul'dan direk uçuşlar gerçekleşmektedir. Pegasus Hava Yolları Paris uçuşlarını Paris Orly Havaalanına gerçekelştirmektedir. Hafatnın her günü karşılıklı Paris Orly Havaalanı uçuş yapan FLYPGS - Pegasus Hava Yolları fiyat avantajı sağlamaktadır. Pegasus Hava Yolları ile Paris Orly Havaalanına uçak bileti satın almak için 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu telefonları ücretsiz arayabilirsiniz.

17 Ekim 2017 Salı 12:08:34

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit