İstanbul Havalimanı Uçak Bileti
Anasayfa İstanbul Havalimanı Uçak Bileti

İstanbul Havalimanı Uçak Bileti

İstanbul Havalimanı Uçak Bileti almak Türkiye’nin en güvenilir uçak bileti arama sitesi online-ucak-bileti.com ile artık çok daha kolay. Dünyanın her noktasından İstanbul Airport Uçak Bileti en uygun fiyatla satın alın.
 
İş seyahatleri, turistik geziler, tarihi yer ziyaretleri için en uygun İstanbul Havalimanı Uçak Biletini online-ucak-bileti.com’dan kredi kartı, banka kartı veya havale yöntemi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. 
 
online-ucak-bileti.com’da Türk Havayolları (THY) İstanbul Havalimanı Uçak Bileti fiyatları, Pegasus İstanbul Havalimanı Uçak Bileti fiyatları, Onur Air İstanbul Havalimanı Uçak Bileti fiyatları, Atlas Jet (Atlas Global) İstanbul Havalimanı Uçak Bileti fiyatları ve tüm havayollarının İstanbul Havalimanı Uçak Bileti fiyatlarını listeleyebilirsiniz. İstanbul Airport Uçak Bileti listeledikten sonra istediğiniz İstanbul Havalimanı Uçak Bileti uçuşunu seçebilir ve 3D güvenli alışveriş yöntemi ile İstanbul Havalimanı Uçak Biletinizi çok kısa sürede, kullanıcı dostu uçak bileti sitemiz online-ucak-bileti.com’dan alabilirsiniz. online-ucak-bileti.com sizler için tüm hava yollarının İstanbul Havalimanı Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştırılarak en iyi seçeneği almanızı sağlar. 
 
İstanbul Havalimanı Uçak Bileti uçuş tarihlerinizin net değilse ya da programınız esnek ise online-ucak-bileti.com’da yer alan bilet fiyatı grafiğini görüntüleyerek, en ucuz İstanbul Havalimanı Uçak Bileti biletini hangi aylarda ya da hangi günlerde alabileceğinizi belirleyebilirsiniz. İstanbul Havalimanı Uçak Bileti yolculuğunuzun daha ekonomik ve daha keyifli hale getirecek yardımcı eklentiler sayesinde, en ucuz İstanbul Havalimanı Uçak Biletini satın alabilirsiniz.  
 
En uygun İstanbul Havalimanı uçak biletleri için online-ucak-bileti.com web sitesini kullanabilir ya da 444 34 97 numaralı telefonu ücretsiz arayıp İstanbul Havalimanı Uçak Bileti uçak bileti satın alabilirsiniz.
 
İstanbul Havalimanı Hakkında
 
İstanbul Havalimanı, Türkiye'nin İstanbul şehrinde hizmet veren uluslararası havalimanıdır. İstanbul'un Avrupa Yakası'nda, Karadeniz kıyısındaki Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında yer alan havalimanı 29 Ekim 2018'de açılmıştır.
 
İstanbul Havalimanı dünyanın en büyük havalimanlarından birisi konumundadır. İstanbul Airport Havalimanının ana terminal binasının büyüklüğü 1,3 milyon m2'dir. 2020'de LEED sertifikası alan terminal binası, dünyada bu sertifikaya sahip olan en büyük binadır.
 
İstanbul Havalimanı Pistleri
 
Havalimanına ait büyük uçakların iniş ve kalkışlarına uygun 3,5 – 4 km uzunluğunda Karadeniz'e dik olan 5 pist ve Karadeniz'e paralel uzanan 1 pist olmak üzere toplam 6 pist bulunuyor.
Bu pistler sayesinde F kodlu en büyük yolcu uçakları Airbus A380 ve Boeing 747-800 alana iniş yapabiliyor. Bulunan iki taksi yolu 3.500 metre uzunluğunda ve 45 metre genişliğinde. Bu taksi yollarının acil pist niteliği bulunuyor. Bunlara bağlı küçük taksi yolları da inşa edildi.
 
İstanbul Havalimanında 40.000 araç kapasiteli park yeri bulunmaktadır. Ayrıca havalimanı içerisinde Yotel adlı ve 451 kabinli bir otel hizmet vermektedir.
 
İstnbul Havalimanı; 3. Havalimanı, Yeni Havalimanı ve İstanbul Airport olarak da telaffuz edilmektedir. 
 
İstanbul Havalimanı Uçak Bileti Telefon Hattı: 444 34 97

2 Temmuz 2020 Perşembe 12:52:17

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.