İsveç Uçak Bileti
Anasayfa İsveç Uçak Bileti

İsveç Uçak Bileti

 
Yaşam kalitesi bakımından çek ileri seviyede olan, kültürlü yapıya ve yüksek refah seviyesine sahip, dünyanın en yeşil ülkelerinden İsveç'e uçak bileti satın almak için 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu telefondan müşteri hizmetlerimize 7/24 ücretsiz ulaşabilirsiniz.
 
İsveç’in nüfusu 9 milyonun biraz üzerindedir. Nüfusun çoğu ülkenin güney kısmındaki güney kıyı şeridinde yaşar. Bunun nedeni İsveç’in kuzey bölgesindeki soğuk hava koşullarıdır. Ülke, yaşam kalitesi bakımından çok ileri seviyede olup sık sık dünya çapındaki yaşam kalitesi değerlendirme ve genel mutluluk anketlerinde iyi puanlar almaktadır. Genel olarak yaşamak için çok güvenli ve samimi bir yer olarak görülür ve ilk gittiğinizde alışmakta zorluk çekmezsiniz.
 
İsveç'in Önemli Şehirleri
 
Stockholm Uçak Bileti
 
İsveç'in başkenti ve en büyük şehri olan Stockholm, yüzyıllardır ülkenin kültür sanat, medya, siyaset ve ekonomi merkezidir. Mälaren Gölü'nün şehri güzelleştiren kanalları, renkli binaları, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle Stockholm, her daim turistlerin ilgi gösterdiği bir güzergah olmuştur.
 
Ülke nüfusunun %20'den fazlasına sahip olan 925,934 kişilik nüfusuyla ülkenin en büyük kentidir. Şehrin isminde yer alan "Holm" kelimesi İsveççe'de "adalar" demektir. Çünkü şehre bağlı olan ve bir kısmının da üzerinde yer aldığı 14 büyük ada mevcuttur.
 
Bilinen ilk Viking şehri Birka ile başlayan İsveç yerleşimi, 10. yüzyılda Olaf isimli ilk İsveç kralı ile monarşik hayata başlamıştır. Aradan geçen yüzyıllar boyunca kraliyet sarayına yapılan eklemeler, genişleyen şehir sınırları ve adalara yerleşimle beraber bugünlere gelinmiştir.
 
Stockholm
 
İsveç'in başkenti Olan Stockholm'de 4 tane havaalanı bulunmaktadır.İstanbuldan Stockholm'a her gün aktarmasız uçuşlar bulunmaktadır.İşte Stockholm Uçak bileti alarak Stockholm'a gidebileceğiniz havaalanları;
 
Stokholm Arlanda havaalanı uçak bileti
Stokholm Bromma havaalanı uçak bileti
Stockholm Skavsta havaalanı uçak bileti
Stokholm Vasteras havaalanı uçak bileti
 
Stokholm Arlanda havaalanı
 
Stockholm-Arlanda Havalimanı (İsveççe: Stockholm-Arlanda flygplats) (IATA: ARN, ICAO: ESSA) İsveç'in başkenti Stockholm'deki uluslararası havalimanıdır. Stockholm'ü de içine alan Sigtuna Belediyesi'ndedir. İsveç'in en büyük; İskandinav ülkelerinin 3. en büyük havalimanıdır. 2011'de 19 milyon yolcu kullanmıştır. Scandinavian Airlines, Norwegian Air Shuttle, Novair gibi havayolu şirketleri için ana merkezdir. Dört terminali vardır. Terminal 2 ve 5 uluslararası uçuşlar için kullanılmaktadır. İç hat uçuşları ise Terminal 3 ve 4'ten yapılmaktadır. İsveç Stokholm Arlanda havaalanına İstanbul'dan her gün karşılıklı olarak 5'e yakın aktarmasız sefer düzenlenmektedir.Stokholm Arlanda havaalanına Türk Hava Yolları ve Scandinavian Hava Yolları'nın direk uçuşları gerçekleşmektedir. Stokholm Arlanda havaalanı uçak biletinizi Online Uçak Bileti sitesinden yada 444 34 97 nolu çağrı merkezi telefonu arayarak satın alabilirsiniz.
 
Malmö 
 
İsveç’in güneyinde, Skåne bölgesinde yer alan Malmö; İsveç’in en büyük üçüncü, İskandinavya ülkelerinin ise en büyük altıncı şehridir. Ülkenin en hareketli limanlarından birine sahip Malmö, 2012 yılında Global Cities Index’de 5. sırada gösterilmiş; 2015 yılında ise Copenhagenize Index’de dünyanın bisiklet dostu kentleri arasında 6. sırada yer almıştır. Şehrin en yakın komşusu Kopenhag’dır ve iki şehir 2000 yılında Øresund Köprüsü ile birleştirilmiştir.
 
Malmö Uçak Bileti
 
İsveç’in güney kıyısında, Skåne bölgesinde yer alan ve ülkenin nüfus bakımından en büyük üçüncü şehri olan Malmö'de 1 tane havaalanı bulunmaktadır;
 
İsveç Malmo Sturup Havaalanı'na İstanbuldan hergün 10'a yakın sefer bulunmaktadır. İsveç Malmo Sturup Havaalanı'na uçak biletinizi Online Uçak Bileti sitesinden yada 444 34 97 nolu çağrı merkezi telefonu arayarak satın alabilirsiniz.
 
 
 Göteborg
 
Arkadaş Canlısı, Rahatlatıcı Öğrenci Şehri Göteborg (ya da Gothenburg) İsviçre’nin güneybatısında. Bu yapı, çekici bir şehir peyzajıyla kombinlenir ve bazı ilginç yerler burayı bir şehir gezisi için ya da İsveç gezisini programınıza dahil etmek için değerli kılar. Göteborg keşif için en uygun olan şehir. Bütün şehre uzanan tramvay ağıyla meşhur. Kesinlikle görülmesi gereken yerleri açısından; Liseberg Eğlence Parkı, Slotsskogen ve Botanik Bahçesi vardır.
 
 
İlk bahsettiğimiz park, şehrin kalbinde bulunan İskandinavya’nın en büyük eğlence parkı ve lunaparklarıyla, su kayaklarıyla ve konser mekanlarıyla beraber renkli bir topluluk. Küçük ağaçtan kayıklarıyla, bol yeşiliyle ve etrafı donatan çiçekleriyle, burası tam bir eğlence parkı. Slotsskogen, insanların takılmayı sevdiği, rahatladığı ve piknik yaptığı büyük bir İngiliz bahçesi. Güneşli günlerde, öğrencilerin buranın tadını çıkardığını ve belki de gizli gizli birkaç bira içtiklerini göreceksiniz. Diğer yerler; Feskekorka’ın içindeki balık çarşısı, Skansen Kronan ve Göteborg Sanat Müzesi. Fakat Göteborg, mutlaka gidilmesi gereken yerler arasında değil. Sadece merkezinde dolaştığınızda çekici mekanlara, butik dükkanlara, kafelere (şehrin kafe kültürü baya gelişmiş) ve barlara ulaşacak, kentin keyfine varacaksınız.
 
Göteborg Uçak Bİleti
 
Gothia Nehri’nde, başkent Stockholm’e 4-5 saat uzaklıkta yer alan ülkenin en büyük ikinci şehri. İki üniversiteye ve 60000 öğrenciye ev sahipliği yapan şehir, enerjik ve arkadaş canlısı bir yapıya sahip Göteborg'ta 2 tane havaalanı bulunmaktadır. İşte Göteborg Uçak Bileti alarak Göteborg'te gidebileceğiniz havalimanları;
 
Gothenburg Landvetter Havaalanı
Göteborg City Airport
 
Gothenburg Landvetter Havaalanı
 
İsveç Gothenburg Landvetter Havaalanı'na İstanbuldan hergün 10'a yakın sefer bulunmaktadır. İsveç Gothenburg Landvetter Havaalanı'na uçak biletinizi Online Uçak Bileti sitesinden yada 444 34 97 nolu çağrı merkezi telefonu arayarak satın alabilirsiniz.
 
 
Uppsala Uçak Bileti
 
Tarihi Öğrenci Şehri Uppsala, Stockholm’un kuzeyine doğru 1 saatlik kısa bir yolculuk kadar uzaklıkta bulunan, İsveç’in dördüncü büyük şehri. Uppsala, 12. yüzyıla dayanan bir tarihe sahip ve o tarih burada başı boş dolaşan 25.000 öğrenci ile birlikte, çok ilginç bir kombinasyon oluşturuyor. 
 
 
Ülkenin en büyük yapılarrnden biri olan muhteşem katedrali incelemeden geçmeyin, Uppsala Kalesi’ne ve Eski Uppsala’ya (Gamla) yolculuk yapın, Botanik ve Gustanavianum Bahçesi’yle birlikte üniversite arazisini turlayın. Kalan vakitlerde merkezde bir kahve yudumlamayı veya gece vakti bar ve kulüplerden soğuk bir bira almayı kesinlikle unutmayın!

 

17 Ekim 2017 Salı 14:44:45

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit