Rusya Uçak Bileti
Anasayfa Rusya Uçak Bileti

Rusya Uçak Bileti

Rusya Uçak Bileti Seferleri

 
Yönetim şekli federal yarı başkanlık tipi cumhuriyet olan Rusya 17.075.400 kilometrekarelik yüzölçümü ile dünyanın en geniş ülkesidir ve dünya yaşam alanının sekizde birini kapsar. Rusya aynı zamanda 2014 yılı verilerine göre 144 milyon nüfusu ile dünyanın en kalabalık dokuzuncu ülkesidir. Kuzey Asya'nın tamamına ve Doğu Avrupa'nın büyük bir kısmına uzanan Rusya, dokuz zaman dilimine yayılır ve üzerinde çok çeşitli çevre ve yer şekilleri bulunur. Rusya'da 23 UNESCO Dünya Mirası, 40 UNESCO biyosfer rezervi, 41 milli park ve 101 doğa rezervi bulunmaktadır. Rusya, 41° ve 82° K enlemleri ile 19° D ve 169° B boylamları arasında yer almaktadır. Rusya'da kereste, petrol, doğal gaz, kömür, cevher ve diğer mineral kaynakları dahil olmak üzere geniş doğal kaynak rezervi bulunmaktadır.
 
Rusya Önemli Şehirleri
 
Moskova Uçak Bileti
 
Ülkenin başkenti olan Moskova, 10 milyonu aşan nüfusu, gösterişli mimarisi ve büyüleyici atmosferi ile Rusya’nın en gözde turizm destinasyonlarından biri. Dünyanın önde gelen sanat, kültür ve turizm merkezleri arasında yer alan şehrin en ünlü turistik noktaları ise Kızıl Meydan, Kremlin Sarayı ve Aziz Vasili Katedrali olarak biliniyor.
 
St. Petersburg Uçak Bileti
 
Avrupa’nın en büyük dördüncü şehri olan St. Petersburg, ‘Kuzey’in Venedik’i ve başkenti’ olarak da anılıyor. Muhteşem görünüşü, köklü tarihi ve leziz yemek kültürü ile ülkenin en etkileyici şehirleri arasında gösterilen St. Petersburg, Hermitage Müzesi, Kazan Katedrali ve Church on Spilled Blood gibi cezbedici yapıları ile kendine hayran bırakıyor.
 
Krasnodar Uçak Bileti
 
Krasnodar Kray’ın yönetim merkezi olan Krasnador, tarihi ve kültürel bakımdan oldukça zengin bir yerleşim yeri. Hareketli gece hayatıyla da ilgi odağı olan şehirde, Krasnodar Devlet Tarih ve Arkeoloji Müzesi, Alexander Zafer Kemeri ve Alexander Nevsky Katedrali gezilecek yerler arasında öne çıkıyor.
 
Novosibirsk Uçak Bileti
 
Bir buçuk milyonu bulan nüfusu ile Moskova ve St. Peterburg’tan sonra ülkenin en kalabalık üçüncü şehri olan Novosibirsk, aynı zamanda Sibirya Federal Bölgesi’nin başkenti unvanını da taşıyor. Obi Irmağı kıyısındaki şehir, UNESCO Mirası Listesi’nde olan Altay Dağları, Ukok Yaylası ve St. Nicholas Şapeli ile adından söz ettiriyor.
 
Rusya Uçak Bileti
 
Rusya uçak biletleri en uygun fiyatlarla online-ucak-bileti.com'da.Sizlerde 444 34 97 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize bağlanarak yurt dışına en uygun fiyatlarla seyahat edebilir; online-ucak-bileti.com farkıyla ucuza uçmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

6 Aralık 2017 Çarşamba 12:16:58

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit