444 34 97 / Türk Hava Yolları Uçak Bileti - En Uygun Uçak Biletleri

Uçak Biletinizi Sorgulayın

Ara
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
 • assignment

  Qatar Airways Seattle seferlerine başlıyor
  Qatar Airways, 15 Mart - 29 Ocak 2021 tarihleri arasında Seattle'a dört haftalık uçuşlarını başlatacağını duyurdu. 
   
  Qatar Havayolu, son teknoloji ürünü Boeing 777 haftada dört kez Seattle'a uçuş düzenleyecek. Son teknoloji ürünü olan Boeing 777’de 42 adet Business Class ve 312 adet ekonomi Class koltuk bulunuyor. 1-2-1 konfigürasyonu ile düzenlenen Business Class bölümü yolcularına eşsiz bir deneyim sağlıyor. 
   
  Qatar Airways uçak bileti satın almak için 444 34 97 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.
   
  grade
 • assignment

  Alaska Havayolları uçakta hayvan kısıtlaması
  Alaska Havayolu, ABD Ulaştırma Bakanlığı'nın uçuşlarda izin verilen hizmet hayvanlarının türlerini yeniden sınıflandırmasının ardından yalnızca insanlara yardımcı amaç ile yetiştirilen köpeklere izin vereceklerini açıkladı. 
   
  Amerika ve Kanada merkezli uçuşlar ile tanınan Alaska Havayolları, Ocak ayının ardından uçuşta hayvan kabulü ile alakalı bir düzenleme yapacak. Buna göre; hobi ya da duygusal olarak yetiştirilen hayvanlar uçuşa kabul edilemeyecek. Sadece engelli yolculara ya da bir başka sebepten destek sağlayacak olan canlı köpeklere uçuşlarda izin verilecek. 
   
  Alaska Havayolları uçak bileti satın almak için 444 34 97 nolu telefonu arayabilirsiniz. 
   
  grade
 • assignment

  Online Uçak Bileti

  Tüm Havayolları uçak biletleri ve detaylı uçuş saat ve günleri bir sitede ekranda görmek için ziyaret ediniz. Online uçak bileti satın alın. 3D Güvenli Alışveriş yöntemi ile güvende olun. Kolaylıkla uçak bileti rezervasyon yapın. https://online-ucak-bileti.com

  grade
 • assignment

  Hollanda uçak seferleri yeniden başladı
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Hollanda ile Türkiye arasındaki uçak seferlerinin yeniden başladığını duyurdu.
   
  SHGM tarafından yayımlanan notam (havacıları uçuş ve yer emniyetini etkileyebilecek bazı önemli durumlardan haberdar etmek için yayımlanan bildiri) doğrultusunda, Hollanda, yeni tip koronavirüs mutasyonuna yönelik önlem amaçlı kararlaştırılan uçuş kısıtlamaları listesinden çıkarıldı.
   
  Hollanda ile Türkiye arasındaki uçuşlar bugünden itibaren yeniden başlatılırken, İngiltere, Danimarka ve Güney Afrika'ya yönelik uçuş kısıtlaması ise sürüyor.
   
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüsün mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının arttığının bildirilmesi nedeniyle, İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan Türkiye'ye uçuşlarda geçici durdurma kararı alındığını açıklamıştı.
   
  23 Aralık 2020
  grade
 • assignment

  Flydubai Dubai seferleri 17 Aralık'ta başlıyor
  Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle verilen 9 aylık aranın ardından Dubai'den İstanbul'a uçuşların yeniden başlayacağı bildirildi.
   
  Merkezi Dubai olan Flydubai Şirketi yaptığı açıklamada, Dubai-İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferlerinin 17 Aralık'tan itibaren yeniden başlayacağını duyurdu.
   
  Açıklamada, seferler için bilet satış işlemlerinin başladığı kaydedildi.
   
  Flydubai, Kovid-19 tedbirleri kapsamında İstanbul seferlerini 17 Mart 2020'de durdurmuştu.
   
  Yurtdışı Uçak Bileti ve detaylı havayolu bilgileri için https://www.airways-ticket.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
   
  Yurtiçi uçak bileti satın almak için www.bilet11.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
  grade
 • assignment

  Emirates İstanbul - Dubai uçuşlarına başlıyor
  Beklenen İstanbul uçuşlarımızın 21 Aralık 2020, Pazartesi günü yeniden başlayacak olmasını müjdelemek isteriz.
   
  Uçuş tarifemiz:
   
  İstanbul Havalimanı'nda check-in işlemleri için yolcularınızın 4 saat önce hazır bulunmaları, 3 numaralı kapıdan havalimanına giriş yapmaları ve "N" kontuarından check-in'e yönelmeleri rica olunur.
   
  İstanbul'un eklenmesiyle, Emirates uçuş ağını 90 destinasyona genişletiyor. Yolcularınız Dubai’de tek bir aktarmayla geniş evrensel ağımızdaki uçuş noktalarına güvenle ve kolaylıkla ulaşabilir olmasını sağlıyoruz.
   
  Yolcularınız Dubai’ye Güvenle Seyahat Etsin Soğuk kış günlerinde güneşli plajları, kültürel miras etkinlikleri ve birinci sınıf konaklama ve eğlence tesisleriyle, Dubai her zaman popüler küresel şehirlerden biridir. Özellikle içinde bulunduğumuz şu Pandemi döneminde Dubai, ziyaretçilerine sağlık ve güvenliğini sağlamak amacıyla aldığı kapsamlı ve etkili tedbirler ile Dünya Seyahat ve Turizm Konseyinden (WTTC) Güvenli Seyahat damgası alan dünyanın ilk şehirlerinden biri olmuştur.
   
  Uluslararası ziyaretçilerin Dubai’ye giriş koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıda yer alan adresi ziyaret ediniz:
   
   
  Çoklu Risk İçeren Seyahat Sigortası bizden Tüm Emirates yolcuları havayolu sektöründe bir ilk olan, çoklu risk içeren seyahat sigortası ve COVID-19 teminatı sayesinde güvenle ve ekstra gönül rahatlığıyla seyahat edebilir. Bu teminat, 1 Aralık 2020 tarihinde veya sonrasında satın alınan tüm biletler için Emirates tarafından yolculara ücretsiz olarak sunulmaktadır. COVID-19 tıbbi teminatına ek olarak, Emirates’in bu hizmeti, diğer çoklu risk içeren seyahat sigortası ürünlerine benzer şekilde seyahat esnasındaki ferdi kazalar, kış sporları teminatı, kişisel eşyaların kaybı ve beklenmedik hava sahası kapanışları nedeniyle seyahatlerdeki aksaklıklar için koşulları, seyahat önerileri ve tavsiyeleri de içermektedir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
   
  Biletlerde Esneklik ve Güvence:
  Emirates'in rezervasyon politikaları, yolcularına seyahat planlarında esneklik ve güven sunar. 31 Mart 2021 tarihinde veya öncesinde seyahat etmek üzere bir Emirates bileti satın alan yolcular, seyahat planlarını değiştirmek zorunda kalmaları durumunda cömert rezervasyon koşullarından ve seçeneklerinden yararlanabilmektedirler.Yolcular seyahat tarihlerini değiştirme veya bilet geçerlilik süresini iki yıl uzatma seçeneklerine sahiptir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
   
  Havada ve Yerde Sağlık ve Emniyet
  Emirates, seyahatlerinin her adımında yolcuların ve çalışanlarının gerek yerde gerekse havada güvenliklerini sağlamak amacıyla tüm yolculara maskeler, eldivenler, el dezenfektanı ve antibakteriyel mendiller içeren ücretsiz hijyen kitlerinin dağıtılması da dahil olmak üzere, kapsamlı bir dizi tedbiri uygulamaya koymuştur. Bu tedbirler ve her uçuşta sunulan hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz:
   
   
  COVID-19 PCR Testi
  Dubai'den kalkış öncesi COVID-19 PCR testi belgesine ihtiyaç duyan Emirates yolcuları, sadece bilet veya biniş kartlarını göstererek Dubai’deki kliniklerde özel fiyatlardan yararlanabilirler. 48 saat içinde sonuç veren evde veya ofiste uygulanan testlerde mevcuttur.
   
   
  STPC Uygulaması / Dubai Connect
  Dubai üzerinden transit geçiş yapan yolculara ücretsiz otel konaklaması hizmeti olan Dubai Connect yeniden sunulmaya başlandı. Dubai Connect hizmeti bağlantı süresi 10 ila 24 saat arasında olan yolculara daha konforlu bir seyahat sunmayı amaçlamaktadır.
   
  First ve Business yolcularımız
  Otelin müsaitlik vermesi halinde havalimanı içinde bulunan ‘Dubai International Hotel’de misafir edileceklerdir.
   
  Ekonomi yolcularımız
  Bekleme süresini ‘Dubai Connect Lounge’da geçirebileceklerdir.
   
  Dubai Connect hizmeti ile ilgili koşullar hakkında daha fazla bilgi için lütfen rezervasyon ekibimizle irtabata geçiniz.
   
  Dünya Genelinde Dinlenme Salonu Hizmetindeki Değişiklikler
  Dubai Uluslararası Havalimanı, Yolcu salonu B’de bulunan Business Class Dinlenme Salonu geçici olarak değiştirilen hizmetlerle açıldı.
  First Class, Business Class ve uygun Emirates Skywards müşterileri için giriş ücretsizdir. Yolcular ayrıca Dubai'deki dinlenme salonundan ücretli olarak da yararlanılabilmektedir. Mevcut uçuş ağı ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alabilir, kalkış havalimanlarındaki dinlenme salonlarını buradan görebilirsiniz.
   
  Emirates Havayolu
  grade
 • assignment

  THY Uçak Bileti olanlar, yasaklardan muaf olacak
  Sokağa çıkma kısıtlamalarına ilişkin bir açıklama yapan Türk Hava Yolları, hafta sonları kısıtlama saatlerinde bileti olan yolcuların uçuş belgeleriyle seyahat edebileceğini duyurdu.
   
  İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan koronavirüs önlemleri genelgesi ile alınan kararlara ilişkin Türk Hava Yollarından bir duyuru yapıldı.
   
  THY'nin sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, "20 Kasım 2020 Cuma günü itibariyle uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamalarından uçuşu bulunan tüm misafirlerimiz muaf tutulacaktır. Misafirlerimiz kısıtlama sürecinde yapılacak kontrollerde uçuşa dair bir belge (mobil biniş kartı veya bilet ekran görüntüsü) ibraz ederek ulaşımlarını sağlayabileceklerdir" denildi.
  grade
 • assignment

  Türk Havayolları 99 TL Uçak Bileti Kampanyası
   
  Türk Hava Yolları (THY) yurtiçi uçak biletlerini hizmet bedeli hariç 99 TL'den satışa bşladı. Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz. 
   
  Kampanya detayları
   
  Biletleme Tarihi
  26 Ekim 2020 ve 27 Ekim 2020
  Seyahat dönemi
  1 Aralık 2020 – 21 Ocak 2021
   
  Kural ve koşullar
  1. Kampanya 26 Ekim 2020 ve 27 Ekim 2020 tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Aralık 2020 – 21 Ocak 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.
  2. Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurtiçi tek yön ekonomi sınıfı uçuşlarda geçerlidir.
  3. Kampanya Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.
  4. İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
  5. Kampanya kapsamında sunulan ücretler EcoFly ücret sınıfında 99.99 TRY, ExtraFly ücret sınıfında 269.99 TRY, PrimeFly ücret sınıfında 329.99 TRY’dir.
  6. Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.
  7. Seyahat çıkışında 30 Aralık 2020 – 4 Ocak 2021 tarihleri arası geçersiz olup promosyon kapsamı dışındadır.
  8. Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez.
  9. Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
  10. Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
  11. Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  12. Kampanya ücreti çağrı merkezi ve online kanallarımızda geçerlidir. Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir.
  13. Promosyonlu fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.

  Uçak Bileti satın almak için 444 34 97 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz. 

  grade
 • assignment

  THY'den sağlık çalışanlarına yüzde 40 indirim kampanyası
  Miles&Smiles üyesi sağlık çalışanlarına tüm Business ve Economy Class uçuşlarımızda %40 indirim imkanı sunuyoruz
   
  Kampanyadan yararlanmak için;
   
  Miles&Smiles üyesi olun. Miles&Smiles üyeliğiniz varsa doğrudan ikinci adıma geçin.
  Kampanyaya Kayıt ol butonu üzerinden ulaşacağınız sayfanın altında “Yeni geri bildirim” kutucuğunu işaretleyin.
  Açılacak alanın en altında bulunan “Sağlık Çalışanlarına Özel” kısmından Kayıt formuna ulaşabilirsiniz.
  Kayıt formunda bilgilerinizi girin ve sağlık çalışanı kimlik kartınızı sisteme yükleyin.
  Promosyon kodunuz, bilgileriniz onaylandıktan sonraki 5 gün içerisinde Miles&Smiles üyelik hesabınıza kayıtlı e-posta adresinize iletilecektir.
  Biletinizi online kanallarımızdan alırken, promosyon kodunuzu ödeme adımında karşınıza çıkacak olan alana girdiğinizde indirimi görebilirsiniz.
   
  grade
 • assignment

  Türk Hava Yolları (THY) Aile İndirimi
  THY ve Anadolu Jet iç hat uçak seferlerinde 'Aile İndirimi' uygulamasına geçti. Aile indirimli ile yüzde 20 daha uygun fiyata bilet satın almak mümkün. 
   
  Türk Hava Yolları (THY) ve Anadolujet iç hat uçuşlarında aynı soyisimle seyehat eden en az 3 ve en fazla kişilik ailelere yüzde 20 oranında indirim yapacak. 
   
  18 Haziran 2020 tarihinde başlayan aie indirimi kampanyası 31 Ağustos 2020 tarihine kadar devam edecek. 
   
  Aile indirimi telefonla kesilen biletler de geçerli olacak. Aile indirimli bilet satın almak için 444 34 97 nolu ücretsiz çağrı merkezi telefonunu arayabilirsiniz.
   
  Bilet almak için 444 34 97 nolu telefonu arayınız. 
   
  Rezervasyon:
   
  Aynı rezervasyon kaydında bulunan ve sadece aynı soyadlı yolculara indirim uygulanacaktır.
   
  Çift soyada sahip yolcularımız, rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girmek suretiyle aile indiriminden yararlanabilecektir.
   
  Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabilecektir.
   
  PNR'da aynı soyada sahip en az 3 yolcu, en fazla 9 yolcu bulunması durumunda uygulanabilecektir.
   
  Uçuştan 2 gün öncesine kadar yapılan ücretlendirmelerde/biletlemelerde yapılabilecektir.
   
  Kampanya kapsamındaki uçuşlarda, kampanyanın başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da aile indiriminden faydalanabilecektir.
   
  Uygulanacak Ücretler :
   
  Ekonomi kabin ücretleri üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacaktır.
  grade
  2       
İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit